17 Nisan 2017 Tatil mi?

Genel - 01.03.2017 -

17 Nisan 2017 Tatil mi?

17 Nisan 2017 Tatil mi? 17 Nisan bu sene pazartesi gününe denk geliyor.Bu sene planlanan Referandum Başbakanlık sistemi oylaması sonraki günü 17 Nisan ‘a denk geliyor.Akıllardaki soruda 17 Nisan Pazartesi günü işyeri , okullar , devlet kurumları tatil olur mu?Öğrencilerin ,çalışanların meraklandıran soru hakkında resmi açıklamlar yazımızın devamındadır.
17 Nisan Pazartesi Resmi Tatil Mi?

Tüm milletin evet başbakanlık sistemini oylanacağı 16 Nisan Pazar gününden sonraki 17 Nisan Pazartesi günü Resmi tatil edildi mi? 16 Nisan Pazar günü yapılan evet veya hayır sonuçlarının birinin sağlayacağı üstünlük ile anayasa sistemin bir değişikliğe gidilip gidilemeyeceği belli olacaktır.

17 Nisan Pazartesi Okullar Tatil Mi? Kamu Personeli İzinli Olacak mı?

Evet veya Hayır oylaması bilindiği üzere genelde ilköğretim , ortaöğretim, lise yani okullarda yapılmaktadır.Oy sandıklarının kurulup hazırlandığı ve halkın ikamet adreslerine en yakın oy pusulasında verilen adresteki kurumda oy kullanmaları istenmektedir.Oyların sayılması ,teslimi belirlenmesi işlemi saatler alabilmektedir .Oy sayımları sırasında olabilecek hataları gidermek için alınan önlemler ve uygulanan prosedürler sonucu sayımlar sabaha kadar sürmektedir.Halkın ve en çok okullu öğrencinin merakıda okullarının tatil olup olmama durumu? Tatil hakkında şuan resmi bir açıklama yok fakat önceki seçimlerde neler yapıldı ,hangi süreç izlendi tatil edildi mi bunları yazımızda açıklayacağız.

17 Nisan 2017 Pazartesi gününün eğitime ara verilecek mi?? Bu soru geçmiş seçimlerde evet olarak yanıt buldu. Seçimlerin yapıldığı pazar günü sonrası Pazartesi okullardaki sayımın bitip temizliğin düzenin sağlanması açısından seçim sonrası tatil yapılmıştır.

17 Nisan 2017 Pazartesi Kamuya Tatil Mi? Memurlar çalışıcak mı?

Yapılan önceki seçimlerde okullar tatil edilmiş olup kamu personeli çalışmaya devam etmiştir. Halkımızın ihtiyaçları ,yapılması gereken işleri ve sürdürebilirliği açısından devlet daireleri ve çalışanlar aynı şekilde çalışmalarını işlerini sürdürmüştür .

17 Nisan 2017 Bankalar Açık Mı?

Devletin bankaları ve özel bankalar Pazartesi günü iş bitim saatine kadar halkın ihtiyaçları için açık olacaktır.

17 Nisan 2017 PTT Açık Mı?

Ptt ler de bir devler kuruluşudur.PTT ler de yazımızda belirtildiği üzre kamu kuruluş ve kurumları gibi çalışacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir