4A sigortalı tescil kaydı tespiti sorgulama

4A sigortalı tescil kaydı tespiti sorgulama

E DEVLET 4A SİGORTALI TESCİL KAYDI TESPİTİ İŞLEMLERİ

Çok uzun bir süreç olan çalışma hayatına sigorta kapsamında devam eden bireylerin, bütün işlem ve kayıtlarının 4A kapsamında olduğunu unutmamak gerekir. Yakın zamana kadar kurumca gereken ya da öğrenilmesi gereken konulara ulaşmak ve doğru bilgi almak hayli güç iken, son dönemlerin önemli icraatı sayesinde 4A sigortalı tescil kaydı tespiti ve bu tespite bağlı olarak işlem yapma konusunun, son derece kolay bir hale geldiğini söylemek mümkündür.  İster çalışan olsun, ister emekli, sigorta kapsamında yer alan herkes, aynı zamanda 4A kapsamı içinde yer alır.

Bu sorgulama işlemini yapmak için aşağıdaki linkimize tıklayarak e devlet şifrenizi ve Tc kimlik numaranızı yazdıktan sonra SORGULA yapınız. Karşınıza gelen ekranda e devlet 4A sigortalı tescil kaydı sorgulaması yapmış olursunuz.

Çalışma hayatının başlarında insanlar çok fazla emeklilik hayalleri kurmazlar. Kendilerine çok uzak görünen bu günlerin de bir gün geleceği aslında akıldan çıkarılmamalıdır. Tescil kaydı tespiti ve bu tescillenmiş olan kayıt üzerine yatan prim miktarı ve gün sayısı, çalışanın hakları arasında olup, şimdi kuruma gitmeden bu bilgilere ulaşmak mümkündür. İnsanların haklarını bilmesi ve bu haklarını korumak adına gerekli çabayı göstermesi, son derece önemli bir konudur. Bu sayede insanların, zaman geçmeden haklarına sahip çıkmaları mümkün olur.

4A sigortalı tescil kaydı tespiti sorgulama için TIKLAYINIZ..

  18 Şubat 2015 - 00:40
  cengiz

  Ssk yoksa bağkurda mı emekli olabilirim

  13 Eylül 2015 - 22:10
  melahat tari

  turkide borclanmis oldugum gun calismis oldugum gun sayimi bilgi verir seniz memnun olurum

  16 Ekim 2015 - 14:54
  erdal

  sigorta takibi

  6 Ocak 2016 - 23:11
  ejdar

  şimdi emekli olsam ne kadar maaş alırım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir