Araç Hasar Kaydı Sorgulama

Bu konu araç sahiplerinin merak ettikleri konudur.  2.el araç alırken bir kaza yada hasar varmı yokmu öğrenmek isterler.

İnternette E-Devlet İle Araç Hasar Kaydı nasıl sorgulanır?

Araç sorgulama işlemleri ile plaka, araç hasar kaydı sorgulama ve tramer sorgulama işlemleri hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Araç sorgulama işlerinin tüm detaylarını sitemiz üzerindeki yazıdan öğrenebilirsiniz.

 

 

edevlet servisi yaşamın her alanında olduğu gibi araç hasar kaydı sorgulama  alanında da bize yardım ediyor. Özellikle edevlet üzerinden aracın plakasını girerseniz daha önce bir kazası varmı yokmu? herhangi bir maddi hasar kaydı varmı hepsini öğrenebilirsiniz. Bu bağlamda edevlet üzerinden aracın hasar kayıtlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Emniyet genel müdürlüğü kayıtı üzerinden araç sorgulama işlemleride yapılmaktadır. Özellikle aracın geçmisi hakkında bilgi alabilir kullanıcıya bilgil verebilirler.

Evdeki bilgisayarınız yada telefonunuz üzerinden T.C. Emmiyet Genel Müdürlüğü Resmi web sitesine girip online hizmetler kısmından vatandaş kısmını seçiniz. egm.gov.tr/sayfalar/trafik_sorgulari.aspx bu adres ile de erieşebişirsiniz. Buradan kaza tepsit tutanağı kısmında rahatlıkla tramer sorgulaması yapabilirsiniz smslere ücret vermenize gerek kalmaz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir