Askerlik tecil sorgulama ve tecil belgesi

E devlet askerlik tecil sorgulama ve tecil belgesi

Zaman zaman, insanlar yaşı geldiğinde askere gidemeyebilirler. Bunun önüne okul engel olabilir, çalışılan işin o anki durumu engel olabilir ya da daha farklı nedenlerden dolayı askerliğin ertelenmesi durumu söz konusu olabilir. Bunun için yapılması gereken şey askerlik şubesine giderek askerliği ertelemek olacaktır. Yani diğer bir adıyla tecil edilmesi gerekmektedir. Ancak gireceğiniz bir işte ya da yapacağınız herhangi bir resmi işlemde karşınıza çıkacak ilk soru da askerlik tecil belgesi var mı yok mu? Olacaktır. Elbette tecilli olabilirsiniz. Ancak bunu ispatlamak için bu belgeye ihtiyacınız vardır. Günümüz teknolojisinin getirilerinden en güzeli olan e devlet ile artık askerlik işlemlerinizi de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Askerlik tecil belgesi almak için askerlik şubesine gitmenize gerek kalmadı.

İşlemlerin basit bir şekilde halledilmesini sağlayan ve zamanınızın size kalmasını sağlayan e devlet ile işlerinizi kısa sürede hallederek rahatınıza bakabilirsiniz. Askerlik terhis belgesi sorgulama ihtiyacınızda kullanabileceğiniz sistemden yararlanmak da artık çok kolay. Yapmanız gereken tek işlem en yakın PTT şubesine giderek bir e devlet şifresi almak olacaktır. Tüm işlemlerinizde olduğu gibi askerlik tecil belgesi ihtiyacınızda da kullanabileceğiniz sistem sayesinde kolaylıkla işlemlerinizi halledebilirsiniz. Zamanınızın size kalmasını sağlamak, işlerinizi daha kısa sürede toparlamak ve resmiyet içeren askerlik tecil belgesini sorgulamak için kolay seçenekler sunan e devlet sisteminden faydalanabilirsiniz.

Sitemizde e devlet sistemi hakkında bilgiler vererek işlerinizi daha pratik yapmanız açısından gerekli tüm detaylara yer veriyoruz. Zamanlama ve kolay kullanma özellikleriyle sizlere hizmet verdiğimiz sitemizde askerlik tecil belgesi ihtiyacınızı da kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve kolaylıklar için sitemizden istediğiniz zaman yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıdaki linkimizi tıklayarak askerlik tecil sorgulama işlemlerinizi e devlet şifresi ve Tc kimlik no ile e devlet sistemine giriş yaparak alabilirsiniz.

Askerlik tecil sorgulama ve tecil belgesi için TIKLAYINIZ.

  18 Şubat 2015 - 11:54
  yalçın gökci

  muayenemi öğrenmek istiyorum askerlik

  19 Şubat 2015 - 00:50
  gökhan ünyeli

  Askerlik tecil sorgulaması yaptım en sonunda başarılarınızın devamını dilerim.

  27 Nisan 2015 - 18:11
  gönül nur çokgür

  eee ka askere mi gitçeniz

  22 Haziran 2015 - 05:30
  celal bir

  ben askerlik yapmak iştiyorun

  24 Eylül 2015 - 16:07
  gokhan

  nasıl ogrendın

  20 Nisan 2016 - 18:29
  yasemin

  daha önce teçil ettik süresi dolmuş haberimiz olmadi kaçak olduğundan lütfen yardım edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir