E-Devlet 4A Emekli Aylığı Kesintisi Sorgulama

Emekli Aylığı Kesintisi Sorgulama

4A EMEKLİ AYLIĞI KESİNTİM NE KADAR?

e-Devlet ekranının halka açılması ile birlikte SSK emekli bilgilerine kişisel ulaşımın önü açılmıştır. Milyonlarca emeklinin son derece basit birkaç kimlik bilgisi ile girdiği bu sistemde en detaylı bilgilere kolayca ulaşmaları mümkün olmuştur. 4A emekli aylığı kesintileri de içinde olmak üzere çok sayıda farklı bilgi alımını bu ekrandan gerçekleştiren SSK emeklileri, bu sayede en doğru bilgileri alarak, maaşlarına yansıyan kesintileri ekrandan görebilmektedirler.

 4A Emekli aylığı kesintileri, açılan sayfanın çok açıklayıcı olması sebebi ile herkesin kolayca girip, en ince ayrıntısına kadar bilgi alabileceği bir ekrandan oluşmaktadır. Kurumsal yapılarda sosyal devlet gereği olan bilgilendirme sisteminin çok önemli bir parçası olan bu sistem sayesinde maaşlardaki kesintilerin net bir şekilde görülmesi sağlanmıştır. Emeklilerin çoğu, maaş çektikleri bankadan kredi kullanırken, bu kredi kesintilerini devlet ekranından takip etmeleri mümkün değildir. Daha çok sağlık harcamaları konusundaki kesintiler hakkında bilgi veren bir sistem, emeklinin bankaya yatan aylık miktarı konusunda son derece aydınlatıcı bir bilgiyi paylaşarak, vatandaşlara geniş kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

Aşağıdaki vermiş olduğumuz linki tıkladıktan sonra e-Devlet sitesine giriş yapınız.  “Kimliğimi Şimdi Doğrula” bağlantısına tıklayınız.  Daha sonra “e-Devlet Şifresi” bölününü tıkladıkdan sonra “T.C. Kimlik No” ve “e-Devlet Şifrenizi” yazarak Emekli Aylığı Kesintisi sorgulama yapabilirsiniz.

E-Devlet 4A Emekli Aylığı Kesintisi Sorgulama

  12 Şubat 2015 - 11:16
  bünyamin

  maaşımdan kesiti var

  3 Mart 2015 - 16:11
  yücel Tütüncü

  Emekli aylık kesintim

  5 Mart 2015 - 10:25
  Rafet ÖZTÜRK

  2015 Şubat ayı maaş kesintilerimi öğrenmek istiyorum.

  19 Aralık 2015 - 11:23
  mehmet

  maas kesintisi varmi

  22 Ocak 2016 - 13:10
  mustafa tunç

  maaşımda kesinti varmı

  24 Haziran 2016 - 01:26
  Hayati Uçar

  Sağlık kesintilerini nası öğrenebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir