E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi

E okul veli bilgilendirme sistemi girişi

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi ülkemizde etkin olarak velilerin hizmetine sunulmuş çalışan bir sistemdir. Veliye SMS yolu ile veya bu sistem üzerinden  her türlü bilgi aktarılmaktadır. Özellikle e okul not sorgulama, öğrenci devamsızlık bilgileri, sınav tarihleri, diploma notları vs. gibi bir çok hizmete veliler ulaşabilmektedir. Sisteme giriş çok basit ve kullanışlıdır giriş için aşağıdaki linkimizi tıkladıktan sonra tc no ile giriş yaparak çocuğunuz ile ilgili eğitim ve öğretimine ait bir çok şeyi takip edebilirsiniz.

Bu sistem her türlü bilgiye ulaşılabilmektedir. E Okul Sistemi son derece kullanışlı ve rahat bir şekilde bildi edinmeyi ve bilgiye ulaşmayı sağlar. Bu sistem son zamanlarda tüm velilerin ilgi odağı olmuştur ve olmaya devam edecektir.

E Okul sistemi sayesinde bilgiler anında velinin telefonuna gelmektedir. Kullanım için kayıt olmak yeterlidir. Veli Bilgilendirme Sistemi öğrenciniz hakkında size en yeni bilgileri anında aktarmaktadır. Telefon numaranız güncel olmalıdır. Güncel olmayan numaraya bilgilerde glemez.

Son yıllarda eğitim sistemimizin bir parçası olmuştur ve etkinlikle kullanılmaktadır. Bu sistemi kullanmayan yoktur. En gerekli bilgilere anında ulaşabiliyorsunuz. E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi veliler için büyük bir imkan v güzelliktir. Kullanıcılar sıon derece memnundur. Kullanan sayısı sürekli artmaktadır. Kullanmayan yoktur.

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi okul yöneticileri içinde kolaylık getirmiştir. Bu sayede gerekli bilgiyi anında ulaştırabilmektedirler. Velilere gereken duyuru ilanlar buradan okul tarafından yapılabilmektedir. E-okul vbs teknolojinin eğitim sistemine getirdiği bir nimettir ve kullanılması çok güzel olmuştur. Bu şekilde ve daha da artarak kullanılacağı kesindir.

Bu sisten sayesinde her yere rahatlıkla bilgi akışı olmaktadır. Bu şekilde kullanılmasından daha güzel bir şey olamaz. Bu tür yenilikler eğitim sistemine güç katmıştır ve güç katmaya devam edecektir. Teknoloji oldukça ve kullanıldıkça her zaman daha iyiye ve güzele ulaşılacaktır.

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi için TIKLAYINIZ..

  6 Ocak 2015 - 20:02
  bayram

  e okul neden açılmıyor

   6 Ocak 2015 - 20:28
   necmettin77

   Bayram bey merhabalar. Bazı zamanlarda sisteme olan aşırı sorgulamadan dolayı sistem sorgulama kabul etmeyebilir. Biraz zaman geçtikten sonra tekrardan denerseniz giriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir