E Sgk Hizmetleri

E Sgk Hizmetleri

Kurumsal yapıların yeni sistemlere uyarlanan çalışmaları, resmi görev yapan insanlar kadar vatandaşı da olumlu bir şekilde etkileyen iyi bir uygulama olmuştur. Resmi sitesinde her türlü detaylı bilgi konusunda insanlara yardımcı olan sistemi ile E-SGK resmi sitesi, prim gün sayısı, emeklilik süresi ve kalan gün gibi değişik bilgilerin en kolay edinilmesine yardımcı olan bir site çalışmasını hayata geçirmiştir. Kimlik bilgileri kullanarak bu tür kaynaklardan bilgi almak son derece kolay bir hale gelmiştir.

Çalışma kanunlarında yapılan değişikliklerin, zaman olan etkisi de sitenin her an için gündemin değişikliklerini de bu devletin ekranından güncellenmiş bir şekilde görmek mümkündür. Gelişmiş bilgi sistem programı her türlü bilgi yüklemesini sürekli yenilemektedir.

Sizlere aşağıda vermiş olduğumuz linklerden uygun olananı tıklayarak gelen ekranda E-Bildirge, Evrak Takip, Hak Sahipliği, Kesenek Bilgi Sistemi, E-Eczane, E-Optik, E-Hastane, Tıbbi Malzeme, Kredi Kartı İle Prim Ödeme ve Diğer Uygulamalar işlemlerinizi yapabilirsiniz.

E-HİZMETLER GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ..

 

  12 Ocak 2015 - 10:45
  engin

  Muz,cumhuriyetinde mi yaşıyoruz bu sistemin ,böyle bir sey olurmu

  22 Ocak 2015 - 02:44
  canan

  engin beye katılıyorum

  18 Şubat 2015 - 15:20
  DERYA KIRCIKLI

  SGK işlemlerini e-sgk hizmetlerinden sorunsuzca herkes yapabilir. Engin ve Canan hanım siz acaba nerde yaşıyosunuz bunu bilmek istiyorum. Ne yaparsa yapsın bu hükümet size yaranamaz dimi. At gözlüklerinizi çıkarın.

  29 Mart 2015 - 13:08
  OSMAN RÜŞVENLİ

  bendevletmemurluğunda emekliyim. gazi babasıyım. açık kalp ameliyatı oldum ilaç almak için raporum var. gazi babası ölmam dolayısıyla özel hastahanelerde muayene ve ilaç katılım payında muaf olup ölamayacağım hakkında bilgi talep etmekteyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir