Enpara Kredi Kartı

www.kredibanka.org sayfasının haberine göre; Enpara.com kredi kartı başvurusu kullanıma açıldı! Enpara kredi kartı aidatsız ve taksitli harcama olanağı sunuyor. Ayrıca nakit avans çekimi ve diğer müthiş avantajlar eklenmiştir. Kullandığınız süre boyunca kart aidatı ödemesi gibi bir dert yok! Hatta enpara’nın kendisi, müşterilere kart kullanım aidatı ödeme gibi bir fikir sunuyor. Evet yanlış duymadınız, süper avantajlar ve kampanyalar hizmet süresi boyunca etkili olacak gibi görünüyor. Platinum Mastercard olarak piyasaya sürülmüştür. Başvuru ve diğer özellikler alt tarafta gösterilmiştir.

Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara kredi kartı ile her ay yapacağınız bin (1.000) liraya kadar olan taksitsiz harcamaları, herhangi bir faiz ve ücret ödemeden farklı bir tarihte taksitlendirme şansına sahipsiniz. Bu işlemi üç (3) taksitsiz harcamanız için yapabilirsiniz. Bunun nedeni ise ilgili yasal mevzuatın bu sınıra kadar izin vermesi olmaktadır. Kısacası, bu kredi kartı ile müşterilere sunulan avantajlardan yararlanabilirsiniz.  Dilerseniz, enpara kart başvurusu yapma aşamasına geçelim.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Enpara kredi kartı, öncelikli olarak enpara.com müşterilerine sunulacaktır. Şu anda müşterisi olabilir ve kart piyasaya çıktığı gibi sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. Başvuru yapmak için enpara.com İnternet şubesi veya telefon şubesini kullanabilirsiniz. Başvuru formu doldurulur ve bu başvurunun olumlu sonuç alması beklenir. Başvuru sonucu değerlendirmesi, QNB Finansbank kredi politikaları ve yasal düzenlemelere göre sonuç alacaktır. Başvurunun olumlu değerlendirilmesi için en önemli kriterlerden biri “kredi notu” olacaktır.

Kredi Kartı Limiti Nasıl Belirlenir?

Kart limiti, ilgili mevzuata ve kişinin aylık gelirine göre belirlenecektir. Bu kararın kabul edilebilir sonucu, ilgili kurum tarafından verilecektir. Öğrenciler başvuru yaparken, öğrenci kimliklerini eklemesi faydalı olabilir.

Kart borçları; QNB Finansbank Atm’leri, İnternet şubesi, cep şubesi, diğer banka hesaplarından para transferi (Eft) yaparak ödenebilir. Diğer banka kartları gibi son ödeme tarihine kadar, ödeme yapılması gerekir. Ayrıca fatura, gsm yüklemesi, motorlu taşıtlar vergisi (ötv) gibi ödemeleri yapabilirsiniz. Enpara.com banka kartı “encard” sonrası kredi kartını piyasaya sürmüştür.

Enpara Kredi Kartı Bilgileri

alabilirsiniz! Enpara.com kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve nelere dikkat edilmelidir?

Enpara.com kredi kartı başvurusu

Enpara.com, müşterilerine kredi kartı hizmeti vermek için çalışmalarına hızla devam etmektedir. Yakın zaman içerisinde “Enpara kredi kartı başvurusu yapma” butonları görme şansımız olduğunu söylemiştik. Vakit geldi ve sonunda kart hizmeti başlamış oldu. Bizde bu haberi vermekten mutluluk duyuyoruz. Şube sistemi olmayan bir banka olduğu için şubeden kredi kartı başvurusu yapılamaz. Aslında genel anlamda QNB Finansbank şubelerine bağlı olarak çalışır. Bu bankaya bağlı olarak çalışmasına karşın, şubelerinden kart başvurusu yapma olasılığı henüz verilmiyor. Aslında şubeden başvuru yapmak yerine, İnternet ortamından yapmak daha hızlı ve kolay olacaktır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi İnternet ve telefon şubesinden başvuru yapılabiliyor.

Enpara Kredi Kartı Başvuru Süreci

Enpara kredi kartı başvurusu yapmak için beklenen hizmet süresi, bankamatik (encard) süreci gibi olmasıdır. Kredi kartı başvurusu sırasında iki seçeneğimiz olabilir. Bu iki sürecin şu şekilde işlemesini bekliyoruz;

  • Herhangi bir Enpara.com çalışanına ihtiyaç duymadan bize posta yolu ile gelen kredi kartını imzalayarak almak.
  • com müşteri temsilcisi eve ya da iş yerine gelecek ve kartın tanıtımını yaptıktan sonra imzalatacak.

Her iki seçenek sonrası kart kullanıma açılacak ve dilediğimiz gibi özgürce alışveriş yapabileceğiz. Tabii ki bu seçenekler şimdilik birer varsayım! Şirketin şu an kart hizmeti verme çalışmaları son sürat devam ediyor.

Dijital bir banka olma özelliğini taşıdığı için hesap açma ve kapatma işlemleri de, dijital ortamda gerçekleştirilir. Enpara.com resmi web sitesin de yer alan başvuru formunu doldurarak, bir çok hizmeti alabiliyoruz. Başvuru formunu doldurma ve imzaların tamamlanmasının ardından, banka çalışanı bizlere telefonla geri dönüş yapıyor. Dönüş yapan personelin açıklamasına göre başvurunun onay alıp, almadığını kolayca öğrenebiliyoruz. Görüşmeyi yapmış olduğumuz banka personeli, hizmet almak isteyen müşteri ile birebir görüşmek için randevu talep ediyor. Daha sonra görüşmeye gelen kişi tarafından bizlere genel bilgilendirme sunuluyor. Ardından nüfus cüzdanı ya da ehliyet gibi kimlik yerine geçen bir belgenin resmini çekiyor. Bu belgeyi bizden aldıktan hemen sonra hesap açma işlemi tamamlanıp, bankacılık hizmetleri alabilmemiz sağlanıyor. Tabii ki bu beklentilerin birebir aynısı gerçekleşir ise kredi kartı kullanıma açılacak gibi görünüyor.

Enpara.com Nedir?

Sanal bir şube üzerinden temel bankacılık hizmetleri sunan bu marka, direkt bankacılık hizmetlerinin en sonuncusu diyebiliriz. Bu işlem için ücret almaması, Enpara.com’un en önemli özelliği olarak gözümüze çarpıyor. Yani EFT ve havale gibi para transferi işlemleri için herhangi bir ücret almıyor. Ek olarak hesap açanlardan da herhangi bir şekilde ücret talep etmiyor. Enpara.com müşterisi olduğunuz zaman herhangi bir hesap işlem ücreti gerektirmeyen 1 TL vadesiz mevduat hesabı açılabilir. Her para türü için sadece bir vadesiz hesap türü açılabiliyor. TL hesabı dışındaki tüm hesapları, İnternet şubesi üzerinden açma ve kapatma hizmeti sunuluyor. Ayrıca para çekme ve yatırma işlemleri için QNB Finansbank ATM’lerini kullanma şansıda verilmiştir. ATM cihazlarını kullanmanın yanı sıra, Eft ve havale işlemleri yaparak, hesaba para yatırma işlemi yapılabiliyor.

Kaynak: https://www.kredibanka.org

    16 Aralık 2017 - 02:39
    En para

    Enpara.com Kredi Kartı başvurusu yaptım ve onay aldım. Şimdi ne yapmalıyım? Kredi kartım ne zaman gelir bilginiz var mı?
    QNB Finansbank ile enpara nın bir alakası var mı? Teşekkürler iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir