Hayvan besiciliği için kosgeb destek alabilir miyim?

KOSGEB destekleri son dönemde popüler olan ve pek çok girişimciyi destekleyen, girişmicilerin daha iyi işler başarması ve şirketlerini kurmaları veya büyütmeleri için verilen KOSGEB destekleri son dönemde tarım alanında ve hayvancılık alanında da ciddi paylar ayrılmış durumdadır.

Besi hayvancılığı son yıllarda en iyi yatırım araçlarından birisi haline gelmiş ve arazisi olan kişiler devletten aldıkları destekler ile besi çiftlikleri kurmaya başlamışlardır.

Besi çiftlikleri için KOSGEB desteği alabilirsiniz. Özellikle devlet son dönemde bu tür girişimlere büyük oranda ayırmıştır. Hatta en son çıkan haberlere göre devlet köyüne dönene 300 koyun hediye etmektedir. Bu yüzden besi hayvancılığı yapmak istiyorum dediğinizde mutlaka hibe ya da en kötü kredi desteği alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tabi bunları söylerken en başta girişimcilik belgenizin ya da sertifikanızın, KOSGEB girişimci olabilmek için diğer şartları taşıyor olmanız gerektiğini de unutmamak gerekir. Bu şatları taşıdığınızdan emin olduktan sonra KOSGEB desteği almak için başvuruda bulunabilirsiniz.

KOSGEB desteği almak için projenizi çok iyi şekilde yazmanız gerekmektedir. Bu konuda bilginiz yoksa ve desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız KOSGEB girişimci merkezlerinden bu konuda detaylı ve geniş bir şekilde bilgi alabilirsiniz. KOSGEB desteği ile artık sizler de kendi şirketinizi kurabilir ve kendi işinizi yapmanın keyfini sürebilirsiniz. Hayırlısı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir