Hgs Ceza ve Geçiş İhlali Sorgulama

Hgs ceza, geçiş ihlali ve kaçak geçiş sorgulama

Hgs Cezanızdaki Bilgilere Ulaşmak İçin Pratik Bir Yol

Hgs hayatınızdaki araç kullanıcısı olarak fazla bekleme yapmadan özellikle İstanbul köprü yada otoyollarından tek tek veznelerde durmadan direk geçiş yapabileceğiniz, pratik bir yöntemdir. Zamanla bu sistem oldukça popüler ve kullanışlı bir hale getirildi. Alt yapı çalışmaları, hızlı işlemler için yeni serverlar ve daha fazla teknik personel ile mutlaka denemenizin menfaatinize olacağına kesin göz ile bakıyoruz. Bu anlamda hgs geçiş, ihlaller yada müşteri hizmetleri departmanına ulaşmanız için kurumların kapılarını aşındırmak yerine aracınızın plaka numarası ve bazı bilgilerinizi girerek, sorgulama işlemini PTT üzerinden yapmanız mümkündür. Hgs ceza sorgulamanızı güvenli olarak yaptırabileceksiniz.

Hgs Ceza ve Geçiş İhlali Bilgilerine Ulaşın

Ptt müşterileri, Hgs üzerinden üye girişi yapmaları ve araç plakasını girdikten sonra sorguların sonucuna ulaşabilmeleri gerekir. Cezanız eğer borcunuzun tarihinden 2-3 gün kadar sarkmışsa bu tür yansımalar görünmeye başlayacaktır. Bu platforma girdikten sonra PTT bakiyenizde, bir miktar paranın olmasından sonra anında borçlarınızı ödemek ve daha fazla ceza rakamlarının işlenmemesini sağlamak sizlerin ellerinde ve duran seçenekler arasında yer alıyor. Cezalı rakamın size tebliğ edilmesinden 15 gün süre zarfında ödeme yapılması durumunda şu avantajlı koşul sizlere tanınacaktır. Geçiş ücretini hariç tutarsak eğer 10 kat idari ceza parası üzerinden %25 indirim almanız söz konusu olduğunu biliyor muydunuz?

Hgs Geçiş İhlali ve Hgs Ceza Sorgulama İçin TIKLAYINIZ..

Hgs Cezaları Nereye Ödenir?

PTT hesabınızdan yada herhangi bir posta çeki hesabınızdan ödemeyi yapabileceğinizi, daha fazla detay ve bu işlemlerin ne şekilde kullanılacağını öğrenmek gibi isteğiniz varsa, sık sorulan sorular bölümünden, anlatımlar ışığında ve internet kullanım deneyimi bir miktar iyi seviyeye kendini taşımış bazı gençlerden yardım istemenizi mutlaka öneriyoruz. İstanbul, trafiğinde daha az zaman kaybetmek için ise, internet üzerinden mobil ağlar ile trafik yoğunluğunu öğrenebileceğinizi ve mutlaka denemenizi önererek, sizlere iyi yolculuklar dileriz.

 

  21 Mayıs 2015 - 08:53
  Mehmet OZDEMİR

  35DA3725 PLAKALI ARAC KİME AİT

  22 Ağustos 2015 - 15:26
  serhat orman

  Hgs kaçak geçtim borcumu öğrenmek istiyorum.

  27 Kasım 2015 - 15:54
  ayhan daştan

  ayhan daştan adına ceza varmı

  21 Şubat 2016 - 18:19
  ayse demirci

  hgs geçiş ihlalim varmı acaba herkese hgs cezası geliyormuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir