Kasgo Sorgulama ve kasgo hesaplama

İnternetten kasgo sorgulama ve hesaplama

Tıpkı biz insanlar gibi araçların da sigortası mevcuttur. Kasko bir sigortadır. Kasko araçlarımızda özellikle yeni araçlarımızda tercih ettiğimiz sigorta anlamına da gelir. Kaskosu olmayan aracı genelde hiçbir sürücü kullanmak bile istemez. Sigortadan daha detaylı hizmet veren kasko belge ve ücret karşılığı satın alınabilen hizmet türüdür.

KASKO HİZMETİ

Kasko aslında araçlarımız için kullanılabilen extra güvenlik paketi anlamına da gelebilmektedir. Poliçe ve kasko için detaylara dikkat etmemizde fayda vardır. Genelde insanlarımız kaskolarının karşıladığı hizmet yerine ücretine takıntılıdırlar ama aslında bilinmelidir ki bir kasko ücretinden çok işlevi daha önemlidir. Allah korusun başımıza aracımız içerisinde iken bizim dâhilinde olmadığımız yani bizim suçumuz olmadığı halde kaza yapmamız halinde genel olarak ücreti karşılamaktadır. Kasko detaylarında karşılanan ücretler ve extra hizmetler genelde yazılı olmaktadır. Unutulmamalıdır kasko ücreti mukabilinde bir defaya alınan bir hizmet değildir. Sürekli yıllar içerisinde sahibi olduğumuz araca yaptırdığımız kasko ile kendimizi ve aracımızı güvene almış oluruz.

KASKO SORGULAMA NERDEN YAPILIR ?

Alacağımız araçtan tutunda yaptırdığımız kaskolara kadar takibini yapabileceğimiz uygulama sayesinde kasko sorgusu yapılabilmektedir. Kasko aynı zamanda yapılan arıza, kaza kayıtlarını da tarafımız adına kayıt altına tutmaktadır. Yapılan kazalar adına kasko bize falan ücretler karşılığında sigorta yapmaktadır. Kasko hizmetini çeşitli sigorta acenteleri vermektedir. Kasko sorgulamada, kaskosu yapılan aracımızın kontrollerini ve belgelerini iyice okuyup imzaladıktan sonra site güncellemesinin beklenildiği takdirde istenilen bilgileri sayfada girdiğimizde araca ait kasko bilgileri ortaya çıkmaktadır. Bu tarz güvenli uygulamaların verdiği bilgiler kesin ve nettir. Araba alım satımı konusunda da önem arz eden kasko günümüzde özellikle yeni araç alanlar tarafından sık kullanılan ve yapılan bir işlemdir. Kazasız belasız günler geçirmeniz dileği ile

Kasgo Sorgulama ve kasgo hesaplama için TIKLAYINIZ..

    19 Şubat 2015 - 16:03
    mesude

    İnternetten böyle kasgo hesaplama yapabildiğimiz iyi olmuş güzel bi uygulama.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir