Sağlık Bakanlığı Yeni PBS

Sağlık Bakanlığı Yeni PBS personel bilgi sistemi

Yeni PBS Başvuru ve Kura Takibi

Sağlık Bakanlığı Kura başvuru ve takip işlerinizi bu sayfamızdan basit bir şekilde yapabilirsiniz. Yalnızca daha önca PBS’de kullandığınız kullanıcı şifrelerini kullanamazsınız. Bunun için aşağıdaki linki tıklayarak ‘Yeni Kayıt’ ile şifre oluşturmalısınız.
Hizmete yeni giren devlet kapılarından biri de Yeni PBS sistemidir. Sistemin genel anlamı Sağlık Bakanlığı Personel Bilgi Sistemi’dir. Bu sistem ile sağlık bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşlarda çalışan personeller kendileriyle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirler. http://sbu2.saglik.gov.tr/personelIslemleri/ adresinden giriş yaparak sistemden faydalanabilirler.
Ekranın sol tarafında yer alan mönülerden dilediğiniz işlemi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı işlemleri bölümüne tıklayarak,
*Kullanıcı İşlemleri Hakkında Yardım
* Eş / Sağlık durumu Kura Başvurusu Hakkında Yardım
* Diğer Kura Başvuruları Hakkında Yardım
Gibi önemli konulardan faydalanarak işinize yarayan işlemleri kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. İnternet dünyasının hayatımıza sağladığı kolaylıklar sayesinde kurumlara gitmeye gerek kalmadan yerinizde oturarak da işlem yapabilirsiniz. Yeni PBS (SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL BİLGİ SİSTEMİ) hakkında daha fazla bilgi almak ve kullanım detayları hakkında bilgi edinmek için sitemizden faydalanabilirsiniz. İşlerinizin kısa sürede halledilmesinde çözüm sunan sitemizi sürekli inceleyerek yeni bilgilere hızlı bir şekilde ulaşacaksınız. Zamanı değerli olanlar için en iyi sistem.

                                      Yeni PBS İçin Tıklayınız.

 

  15 Şubat 2015 - 19:10
  Gülru

  Yeni pbs girişi daha önce yapabiliyordum fakat artık yapamıyorum. Yeniden mi şifre almam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim.

  14 Kasım 2015 - 20:56
  ilhan üstünel

  e devlet şifremi unuttum

  24 Temmuz 2017 - 14:54
  gülten

  e devlet şifremi unuttum

  25 Aralık 2018 - 14:34
  zerrin sancak

  iller arası tayin başvurusu yaptım ama hizmet puanımı öğrenemiyorum ne yapmalıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir