SSK Kredi Kartı ile Prim Borç Ödeme

SSK, SGK, Bağkur kredi kartı ile prim borç sorgulama

Ssk ile ilgili prim borçlarınız var ise ve bunu ödemek için hangi yöntemlerin olduğu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız gerekli bilgileri bu yazımızda alabilirsiniz. İlk olarak veznelere giderek basit bir şekilde borcunuz ne kadar ise yatırabileceğinizi belirtelim.

Ancak artık günümüzde her şekilde kullanabildiğimiz kredi kartlarımızla da bu borçlarımızı ödeyebileceğimizi ve üstelik bunları taksitli bir şekilde gerçekleştirebileceğimizi de hatırlatmak isteriz. Sizler de ssk kredi kartı ile prim borç ödeme konusunda imkânınızın olduğunu ve bu şekilde cebinizden toplu bir nakit çıkışı olmadan bankaya eşit taksitler halinde ödeyerek ekonomik durumunuzu da dengeleyebilirsiniz.

Peki, bunu nasıl yapabilirsiniz?

Yıllardan beri bu konuda yardımcı olan sitemiz üzerinden izlemeniz gereken tüm adımların ne olduğunu detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz. Güvenilir bir ödeme seçeneği için aşağıda verdiğimiz linki tıklayarak sgk  merkezlerine gitmeden ve gerekli bilgileri daha doğru bir şekilde almanızın da mümkün olduğunu biliniz. Hangi kartlarla ödeme yapabileceğinizi ve taksit sayılarının ne olduğunu ONLİNE  TAHSİLAT sayesinde tespit edebilirsiniz.

Ssk borçlarınızı ertelemek yerine bu şekilde kapatmak için gerekli olan adımları sitemizle atabilirsiniz. Her zaman sizlere çok daha doğru ve güvenilir hizmet için geniş editör kadrolarımızla çalışmalarımıza ara vermeden devam ettiğimizi de yineleyelim. Bizi tercih ederek kredi kartlarınızda prim borçlarınızı ödemenin mümkün olduğunu ve hangi yolları izlemeniz gerektiğini öğrenmiş olduğunuz. Herkese iyi günler dileriz.

SSK Kredi Karti ile Prim Borç Ödeme için TIKLAYINIZ.

    9 Şubat 2015 - 22:29
    Hamdi

    SSK prim borcum var prim borcumu sorguladım fakat sistemden gözükmüyo. Neden acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir