Toplum destekli polislik, mahalle polisi hizmeti

mahalle polisi sorgulama, mahalle polisi öğrenme, mahalle polisi kim, toplum destekli polislik,

Devletin en önemli görevlerinin başında, bireylerini ve onların haklarını korumak gelmektedir. Bu alanda geniş kapsamlı bir düşüncenin ürünü olan son uygulamada, toplum destekli polislik, mahalle polisi hizmeti projesi hazırlanmış ve hayata geçirilmesine az bir zaman kalmıştır. Her mahalle için belli bir polisin hizmet vermesi, toplumun bireyleri ile bu polisin kaynaşmasına ve oluşması muhtemel sorunları gidermesine yardımcı olacaktır. Polisi bu zamana kadar farklı şekilde tanıyan ve yorumlayan insanlar da bu sayede olaya yeni bir bakış açısından bakma fırsatı bulacaklardır.

Devlet bilgilendirme ekranında mahallelerde görev yapan polislere ulaşmak ta hizmetin bir parçası olurken, bu şekilde hangi mahallede hangi polisin görev yaptığı bilgisine ulaşmak ta son drece kolay ve önemli bir hizmet olarak verilecektir. İnsanların kendini daha çok güvende hissetmesi ve suç oranının düşürülmesi hesaplanarak yapılan bu yeni çalışmanın, başarılı olması halinde yeni projelerle destekleneceğini söylemek mümkündür. Henüz uygulama aşamasına gelinmemiş olan bu konu ile alakalı olarak, merak ettiklerinize devlet ekranından ulaşmanız ve bu konuda ayrıntılı bilgi almanız mümkündür.

Sisteme giriş e devlet şifresi gerekmektedir. E devlet şifrenizi PTT merkez şubelerinden 2 TL karşılığında Tc kimliğiniz ile alabilirsiniz.

Mahalle Polisi Sorgulama İçin TIKLAYINIZ..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir