Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Sorgulama

Online Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Sorgulama

E devlet hizmetlerinin her geçen gün farklı alanlarda hizmet vermesi daha iyi şekilde işlemlerin halledilmesinde sağlanan kolaylıkları da beraberinde getiriyor. Ülkemizde yüksek seviyede olan tüketiciler, satın aldıkları ürünler hakkında işlem yapmak, şikâyet başvurusunda bulunmak gibi işlemlerde kolay işlem yaparak zaman kaybı yaşamadan e devlet sitesinden faydalanabilirsiniz. Kolay kullanılan hizmet seçenekleri, sorgulamada detaylı incelemeler ve daha fazlasıyla görmek istediğiniz tüm sorgulamaları Hakem Heyeti Sorgulama işlemleri menüsünden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sisteme giriş yapmak olacaktır. Bu işlem için PTT şubesinden bir e devlet şifresi almanız yeterli olacaktır. Daha sonra tüm işlemlerinizde olduğu gibi tüketici sorunları konusunda da yine e devletin kolaylaştırıcı özelliklerini kullanarak işlem yapabilirsiniz.

Kısa sürede işlem gerçekleştirmek ve dilediğiniz gibi keyfinize bakmak için resmi geçerliğe sahip olan e devlet sitesinden yararlanarak istediğiniz tüm hizmetlerde kolaylık yaşayabilirsiniz. İşlem sırasında çok fazla detaylara girmenize gerek kalmadan Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Sorgulama işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz e devlet sistemi sayesinde rahatınıza bakabilirsiniz. Zaman kaybı yaşamadan kolaylıkla işlem yapmanın imkânlarında en iyi seçenekleri sunan resmi site sayesinde, siz de kuruma gitmenize gerek kalmadan yerinizde oturarak işlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Dilediğiniz zaman sitemizden yararlanarak ilgili bilgilere ulaşarak işlemlerin kolaylıkları hakkında daha fazla bilgiyi elde edebilirsiniz. Çözüm adına beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunuyoruz.

İşlemlerin zaman kaybetmeden halledilmesine en iyi çözüm seçeneklerini getiren e devlet sayesinde, kurumlarda sıra beklemeye gerek kalmadan işlemlerinizi klavyenizin başında halledebilirsiniz. Çözüm adına en iyi işlemler, kolaylıklarda beklediğinizden daha fazlası ve Tüketici Sorunları Sorgulama işlemlerinde en pratik yöntemler için sitemizi incelemeye devam edin.

Şikayet başvurularınız için yapmanız gerekenler nelerdir ?

Hakem heyeti şikaye sorgulama için aşağıda vermiş olduğumuz linki tıkladıktan sonra karşınıza gelen ekranda tc kimlik no ve edevlet şifresi ile giriş yapınız. E devlet şifreniz yok ise 2 TL karşılığında PTT merkez şubelerinden şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi kaybetmemenizi öneririz şayet unutulması ve kaybedilmesi durumunda PTT şubelerinden 2. defa şifre alma ücreti olarak 4TL ödemek zorunda kalırsınız.

E Devlet Tüketici Hakem Heyeti Sorgulama için TIKLAYINIZ.

  12 Eylül 2014 - 10:49
  SEVCAN KUTLU

  kredi kartı üyelik aidatı bedellerinin iadesi ve kredi dosya masrafları iadesi ile ilgili mudanya tüketici hakları hakem heyetine başvurudu bulundum.mayıs haziran ve temmuz aylarında(2014) bu şikayetler sonuçlandımı dosyalara para ödemesi oldu mu.bana herhangi bir bildirim gelmedi

  13 Eylül 2014 - 00:28
  Nazmi

  İyi bi uygulama

  4 Mart 2015 - 20:30
  mehmet

  dosya masrafları ıcın baş vurdum 6ay oldu sonuc yok nezaman bellı olacak ilgınıze saygılar

  12 Mart 2015 - 22:01
  irfan demirel

  6,7 ay oldu dosya masraflarımın geri ödenmesi için başvuruda bulundum fakat hala cevap alamadım.beni bilgilendirseniz sevinirim.ilginize tşk ederim.

  11 Nisan 2015 - 21:33
  Zeynep Reha Atasagun

  Banka kredi kartı aidatı ile tüketici kredisi masraflarını geri almak için yaptığım basvurunun üzerinden dört ay geçti. Sonucunu nasıl ve ne zaman öğrenebilirim. Saygılarımla.

  11 Temmuz 2015 - 15:08
  zeki yaşar

  banka kredi için başburuda bulundum ama bir cevap alamadım bir haber verirseniz memmun olurum

  20 Temmuz 2015 - 13:21
  Gülistan ŞEKER

  21.05.2015 tarihinde kredi kartımdan klon iletişim adına aynı gün içerisinde 2 defaya mahsus olmak üzere 600 TL cekilmiştir bilgim dışında vakıfbankasına gerekli başvurularda bulundum fakat 20.07.2015 tarihinde bankanın müşteri hizmetlerini aradıgımda internetten yapıldığını ve benim şifremle yapıldığı için paranın bana iade edilemiyeceğini söylediler.Yapmadığım bir alış verişin faturasını ödemek zorunda kaldığım için madur durumdayım ne yapmam gerekiyor En kısa zamanda yanıt verirseniz sevinirm. Saygılarımla….

  18 Ağustos 2015 - 12:50
  suna ertekin

  yaklaşık 1 yıl önce dosya masrafı için başvuruda bulunmuştum herhangi bir haber alamadım sonuca dair bilgilendirme yaparsanız sevinirim…iyigünler

  31 Ağustos 2015 - 13:24
  Nurhan Türkan ar

  Kredi kartı aidati masraflari ve dosya masraf lari geri odemesi ile 1 yıl önce başvuruda bulundum bununla ilgili geri dönüşüm yaparsanız memnun olurum tesekurlet

  3 Eylül 2015 - 19:21
  Nurhan Türkan ar

  Yaklaşık 1 yıl önce kredi aidatları için başvuruda bulundum sonuca dair hiç bir sonuç alamadım sonuca dair bilgilendirirseniz sevinirim tesekurler

  16 Eylül 2015 - 16:10
  Mehmet kar

  9 ay önce konut dosya masrafı ve araç dosya masrafı için baş vurdum daha bir sonuç alamadım bilgilendirme istiyorum

  30 Eylül 2015 - 11:27
  ali

  kredi dosya masrafı almak için başvuru yaptım 11 ay oldu halen haber yokdur. bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekürederim.

  4 Kasım 2015 - 10:13
  Cihan

  Slm. Dosya parası için basvurmustum 1 yıl oldu hala bir cep gelmedi yada benim sonucu ogrenebilecegim bir bilgi verir misiniz

  12 Kasım 2015 - 16:55
  Murat

  Merhaba kullanmis oldugum tuketici kredisi dosya masraflari ile ilgili 06 02 2015 tarhli basvurumun sonucu hakkinda bilgi alabilirmiyim. Saygılar.

  17 Kasım 2015 - 09:44
  ülkü

  Merhaba ben de çeşitli bankalardan kesilen dosya masraflarının geri iadesi için şikayette bulundum aralık ayında 1 yıl olacak hala sonuç alamadım. konuyla ilgili kimden nereden bilgi alacağımı bilemiyorum.Konuyla ilgili açıklama bekliyoruz.

  22 Kasım 2015 - 12:29
  ümit

  Merhabalar ben 21 temmuz 2015 tarihinde tüketici kredisi dosya masrafı iadesi için tüketici hakem heyetine başvuru yaptım.Ancak aradan geçen 4 aya rağmen e devletten tüketici şikayetlerim bölümünde hiçbir kayıt bulunamadı diyor.Başvuru durumumu nasıl takip edebilirim.

  11 Şubat 2016 - 22:02
  Naıl

  Merhaba ocak 2015 tarihinde ev kredisi dosya masrafı için müracat ettim hala bir sonuç çıkmadı,hakkında bilgi alabilirmiyim.Saygılar.

  26 Nisan 2016 - 15:26
  sezer

  merhaba ben bingölden sezer avukat katibiyim büyük illerde malesef onları cıkarmak sıkıntı bana ulaşın en kısa surede dosya masrafınızı iade edelim size ücretsiz kendi masrafımızı bankadan alıyoruz bız sızden deyıl

  15 Mayıs 2016 - 11:08
  salih

  Dosya parası ile hayat sigoryası ve benenim evim sigortasının iptali için başvurmuştum e devletten işleme alındımı sonucu ne zaman açıklanır yardımcı olursanız sevinirim…

  25 Mayıs 2016 - 16:14
  Nihal Balaban

  27.08 .2015 te tüketici hakları hakem heyetine dosya masrafları için Müracaat ettim.hala haber yok

  2 Ekim 2016 - 21:16
  Deniz

  akıllı telefon için tüketici hakem heyetine 16.05.2016 ta müracatta bulundum kimi 6 ay sürer dediler bir 1 yıl diyolar ama bir yıl sürmez dedi telefoncu bana ben tekrar soracam olmazsa yine yine haber alamazsam ne yapmam gerkiyor….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir