Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma

Eskiden AVEA olan ve yeni adıyla Türk Telekom ismini alan Türk Telekom markası hayatımızda pek çok kolaylıklar sunmaya devam etmektedir. GSM operatörlerinin arasında en eskilerinden birisi olan Türk Telekom aslında yıllardır AVEA ‘ya altyapı hizmeti sunmaktadır. Fakat bireysel kullanıcılar bu AVEA markası ile özdeşleştiği için son yıllarda Türk Telekom adını alması ile Türk Telekom’un AVEA’ yı satın aldığı şeklinde yanlış düşüncelere de kapılabilmektedirler.

Bu başlıkta Türk Telekom müşteri hizmetlerini nasıl hızlı bir şekilde bağlanabileceğinizi ve müşteri hizmetlerinden almış olduğunuz desteğin kalitesini nasıl arttırabileceğinizden bahsedeceğim.

Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığınızda sizi bekleten ve menüler arasında dolaşırken kaybolmanıza sebep olan sesli mesajları dinlemek istemiyor ve bu mesajların sizi daha fazla bekletmekten başka bir işe yaramadığını düşünüyorsanız aşağıdaki yöntem ile Türk Telekom müşteri hizmetlerine hızlı ve kolay şekilde bağlanabilirsiniz.

444 1 444 Bu numarayı arayın ardından 1-1-3-1-4 tuşlarına sırası ile basın. Bu tuş kombinasyonlarını kullanarak kolay ve hızlı şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Diğer bir alternatif yöntem olan 444 0 375 numaralı telefonu aradığınızda ise tuşlamanız gereken numaralar şu şekildedir; 3-1 dir.

Bu şekilde tuş kombinasyonlarını tuşladığınızda karşınızda size menüleri sayan bir sesli mesaj yerine hemen size cevap veren bir müşteri danışmanı karşınıza çıkacaktır. Böylece işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir