Vukuatlı nüfus kayıt örneği

Vukuatlı nüfus kayıt örneği nerden alınır

Nüfus kayıt örneğinizi şu an için internet üzerinden almanız mümkün değildir. İlerleyen teknoloji ile yakın zamanda e devlet sistemi üzerinden almayı temenni ediyoruz.

Aile fertlerinin bilgilerinin yer aldığı belgeye verilen isim vukuatlı nüfus kayıt örneği belgesidir. Bu belge genel olarak miras davalarında, bazı iş başvurularında özellikle istenene belgelerden biridir. Kişilerin aile bilgilerine dair her şeyin yer aldığı belgede, doğum tarihi, cinsiyet, ölüm tarihi gibi tüm bilgiler bulunmaktadır. Vukuatlı nüfus kayıt örneği almak için internet sitesinden herhangi bir işlem yapmak mümkün değildir. Bağlı olunan nüfus dairesine kimliğinizle birlikte giderek belgeyi alabilirsiniz.

İşlerinizin gerçek anlamda sağlıklı bir şekilde yürümesi, miras hukukunun lehinize işlemesi gibi önemli işlerinizde yakınınızda yer alan nüfus müdürlüğüne müracaat ederek gerekli olan vukuatlı nüfus kayıt örneği belgesini elde edebilirsiniz. Teknoloji dünyasının getirdiği kolaylıklar ve e devlet hizmetleri kapsamında yer almayan bu özel belge hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizin güncellenen konularını inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan sorulara cevap bulmak ve detaylı bilgi sahibi olmak için sitemizde yorum yaparak kısa sürede doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Vukuatlı nüfus kayıt örneği nereden alınır ?

Vukuatlı nüfus kayıt örneği belgesini il yada ilçe kaymakamlığından temin edebilmekte olup, belgeyi kaymakamlıktan alabilmeniz için yanınızda kimliğinizi bulundurmanız yeterlidir.

  10 Ocak 2015 - 12:35
  muhammed

  Vukuatlı nufus kayıt örneğini sadece bağı bulunduğumuz ilçeden mi alabilirz başka ilçeden alamazmıyız ?

  14 Şubat 2015 - 03:42
  gülfidan

  yaptığınız işi tam yapıp ondan sonra halka sunsanız. allah rızası için. ne nerde bilmeden e devlete güvendim ve yalancı çıktım. şoktayım ya maaş önü ne dicem bilmiyorum.herkesin hakkına girmiş olcam ona mı yanayım size güvendim açıkta kaldım ona mı yanayım. diğer haber portalları da e devlet şifresiyle alınıyo ediliyo deyince inandım. allah rızası için yarım yamalak işleri “yaptık oldu” diye halka arz etmeyin. allah rızası için.

  27 Nisan 2016 - 11:03
  Barıs

  E-devlet diye birşey çıktı vukuatlı nüfus kayıt örneği alamıyoruz. baglı bulundugumuz kaymakamlıga yada nüfus müdürlüklerine gitmemiz gerekiyo diger işlemler bir çoğu e devlet üzerinden yapılabiliyorken ayrıca güvenli bir şekilde giriş çıkış yapılabiliyorda neden bu belgeleri koymuyorlar hala anlamış degilim

  15 Haziran 2016 - 13:24
  Aysel

  Vukuatlı nüfus kayıt örneğini ben babaannem adına alabilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir